BYRÅ samt SPEGEL, Engelsk stil, 1900-tal.

305961. BYRÅ samt SPEGEL, Engelsk stil, 1900-tal.

Mahognyträ med mässingsdetaljer.
Byrå längd 72cm. Höjd 71.
Spegel höjd 90cm. Bredd 59.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå längd 72cm. Höjd 71.
Spegel höjd 90cm. Bredd 59.

Bruksslitage.

Antal besök: 763