OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på trä, Marockansk man, signerad Flores, Cadiz, daterad.

305956. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på trä, Marockansk man, signerad Flores, Cadiz, daterad.

28 x 25,5 cm.

Ytslitage.
Sprickor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 25,5 cm.

Ytslitage.
Sprickor och färgbortfall.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 168