VAMDRUP STOLEFABRIK, 4 teakstolar (4).

3059297. VAMDRUP STOLEFABRIK, 4 teakstolar (4).

Danmark, 1960-tal.
Teakträ, sits med beige fläckigt ulltyg.

cca H. 96 cm x B 48 cm x Sh 45 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Danmark, 1960-tal.

tecken på slitage.

Antal besök: 575