VÄGGKLOCKA, plast, "Bosch Super", 1900-tal.

3059231. VÄGGKLOCKA, plast, "Bosch Super", 1900-tal.

Batteridriven.
Ca 50x20 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteridriven.
Ca 50x20 cm.

Antal besök: 1 582