NATTDUKSBORD, trä, 1930-tal.

NATTDUKSBORD, trä, 1930-tal.
3059194. NATTDUKSBORD, trä, 1930-tal.

Bredd 50 cm, djup 40 cm, höjd 76 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 728