NATTDUKSBORD, 2 st, Louis XV-stil, 1900-tal.

30590. NATTDUKSBORD, 2 st, Louis XV-stil, 1900-tal.

Längd ca 43, bredd 33, höjd 72 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 542