SKÄRBRÄDA samt SMÖRASK, 2 delar, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand. 1950-tal.

305895. SKÄRBRÄDA samt SMÖRASK, 2 delar, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand. 1950-tal.

Hamdmålad dekor.
Smörask, längd 15,5 cm.
Skärbräda längd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamdmålad dekor.
Smörask, längd 15,5 cm.
Skärbräda längd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 255