OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 oljor, signerade H.G. Alfons.

305865. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 oljor, signerade H.G. Alfons.

Metande barn, olja på duk, 65 x 42 cm.
Räv i vinterlandskap, olja på duk, 44 x 65 cm.
Sjö i kvällsljus, olja på duk, 39 x 69 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 348