MARGARETA HENNIX. Väggrelief, katt på stol, stengods. Signerad, 1900-talets andra hälft.

305830. MARGARETA HENNIX. Väggrelief, katt på stol, stengods. Signerad, 1900-talets andra hälft.

Handmålad dekor. 45,5 x 25 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 4 762