TORSTEN ESBJÖRNSSON. Litografi, numrerad 91/325, signerad Esbjörnsson.

305819. TORSTEN ESBJÖRNSSON. Litografi, numrerad 91/325, signerad Esbjörnsson.

75 x 60 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Torsten Esbjörnsson (1925–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 60 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 067