PALLAR/STOLAR, ett par samt BORD, 1900-tal.

305792. PALLAR/STOLAR, ett par samt BORD, 1900-tal.

Pallar i rotting. Sitthöjd 45 cm. Bord längd 61, bredd 41, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 182