VARMVATTENBEHÅLLARE. Koppar, 1800-tal.

3057868. VARMVATTENBEHÅLLARE. Koppar, 1800-tal.

Höjd 42 cm
Bredd 24,5 cm
Zinkad insida och kran i mässing. Löst lock.

Ålders- och bruksrelaterat slitage
Kalkavlagringar på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm
Bredd 24,5 cm

Kalkavlagringar på insidan.

Antal besök: 361