BORDSLAMPA, 1940-tal.

BORDSLAMPA, 1940-tal.
305780. BORDSLAMPA, 1940-tal.

Höjd 36 cm.

Slitage, repor och skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
305780. BORDSLAMPA, 1940-tal.

Höjd 36 cm.

Antal besök: 1 014