ROLF SINNEMARK. Vas, glas, Älghults glasbruk. 1900-talets andra hälft.

305701. ROLF SINNEMARK. Vas, glas, Älghults glasbruk. 1900-talets andra hälft.

Frpstad, grön glasmassa med dekor i klart glas. Signerad.
21,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 6 989