KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfred och Ellinor, färglitografi, numrerad 334/390, signerad.

305694. KJELL SUNDBERG. Motiv från Evert Taubes visa om Karl-Alfred och Ellinor, färglitografi, numrerad 334/390, signerad.

41 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 001