BAJONETT, märkt E & F Hörster Solingen.

3056919. BAJONETT, märkt E & F Hörster Solingen.

Längd ca 49 cm.

Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 49 cm.

Ytslitage. Repor.

Antal besök: 767