OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Läsande man, 1900-talets första hälft.

305667. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Läsande man, 1900-talets första hälft.

24 x 25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 25 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 617