BLOMBORD, string-modell, 50-tal.

305662. BLOMBORD, string-modell, 50-tal.

Längd: 80,5, Bredd: 25,5, Höjd: 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 856