MOCCASERVISDELAR i porslin, 20 st, "Blå Måsen" med förgyllning, Bing & Gröndahl, Danmark.

305658. MOCCASERVISDELAR i porslin, 20 st, "Blå Måsen" med förgyllning, Bing & Gröndahl, Danmark.

12 st koppar. Höjd 5,5 cm
12 st fat. Diameter 12 cm
6 assietter, diameter 15 cm
Sockerskål, höjd 4,5 cm
Vas, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st koppar. Höjd 5,5 cm
12 st fat. Diameter 12 cm
6 assietter, diameter 15 cm
Sockerskål, höjd 4,5 cm
Vas, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 466