STOLAR, 2 st nyrokokostil, samt 1 piedestal, 1900-tal.

305648. STOLAR, 2 st nyrokokostil, samt 1 piedestal, 1900-tal.

Höjd på bord 55 cm, diameter ca 50 cm.
Rygghöjd på stolar 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd på stolar 90 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 742