SMINKBORDSSPEGEL, ART DECO, SILVER OCH EMALJ.

3056479. SMINKBORDSSPEGEL, ART DECO, SILVER OCH EMALJ.

med motor vänd och emaljerad dekoration, stämplad Birmingham, 1930, 30cm lång.

tillverkarens märke gnidad, några mindre förluster på emaljen vid basen av handtaget, skav, repor, märken och slitage i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 224