MOCCASERVISDELAR i porslin, 19 st "Blå måsen" med förgyllning, Bing & Gröndahl. Danmark.

305643. MOCCASERVISDELAR i porslin, 19 st "Blå måsen" med förgyllning, Bing & Gröndahl. Danmark.

6 koppar, höjd 5,5 cm
6 fat, diameter 12 cm
6 assietter, diameter 15 cm
Vas, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar, höjd 5,5 cm
6 fat, diameter 12 cm
6 assietter, diameter 15 cm
Vas, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 488