KURT CARENDI. "Flickan och äpplena", olja på duk, signerad.

305636. KURT CARENDI. "Flickan och äpplena", olja på duk, signerad.

32 x 23 cm.

Obetydligt slitage.

Kurt Carendi (1905–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 23 cm.

Obetydligt slitage.

Kurt Carendi (1905–1971)

Antal besök: 1 081