KAFFESERVISDELAR i porslin, 20 st, "Blå Måsen" med förgyllning, Bing & Gröndahl, Danmark.

305629. KAFFESERVISDELAR i porslin, 20 st, "Blå Måsen" med förgyllning, Bing & Gröndahl, Danmark.

5 kaffekoppar, höjd 6,5 cm
5 fat, diameter 13,5 cm
5 assietter, diameter 17,5 cm
Gräddsnipa, höjd 8 cm
3 askfat, diameter 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 kaffekoppar, höjd 6,5 cm
5 fat, diameter 13,5 cm
5 assietter, diameter 17,5 cm
Gräddsnipa, höjd 8 cm
3 askfat, diameter 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 553