LARS ARRHENIUS. "Just Waitin'".

3056211. LARS ARRHENIUS. "Just Waitin'".

Animerad DVD film samt affisch. Omslag till DVD signerad Lars Arrhenius och numrerad 403/500. SAK-edition 2007.

Affisch: inga anmärkningar. Film: ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599