SOFFBORD, 2 delar, 1900-tal.

305606. SOFFBORD, 2 delar, 1900-tal.

Soffbord, längd 126, bredd 74, höjd 55 cm
Bord, längd 66, bredd 45, höjd 50 cm.

En repa på det mindre bordet, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 020