SKEDAR, 13 st, silver, "Patricia", 1900-talets mitt, 654 gram.

305602. SKEDAR, 13 st, silver, "Patricia", 1900-talets mitt, 654 gram.

12 skedar "Patricia" längd 18 cm, samt en sked "Svensk spets" längd 22 cm.

"Svensk spets" har namngravyr i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 939