VÄVNADER, jugend 4 delar.

VÄVNADER, jugend 4 delar.
3055498. VÄVNADER, jugend 4 delar.

mått ca
360x57
220x57
270x57 samt
600x57 cm.

Bruksslitage skador samt slitage förekommer, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

mått ca
360x57
220x57
270x57 samt
600x57 cm.

Antal besök: 1 259