MIG QUINET. Interiör med bordsur. Olja på duk, signerad.

305524. MIG QUINET. Interiör med bordsur. Olja på duk, signerad.

81 x 54 cm.

Kraftigt färgbortfall, särskilt i nedre marginal. Dukskador. Fläckar. Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 54 cm.

Antal besök: 1 495