HENNING HOUGAARD. Olja på pannå, Stadsgata, signerad Hougaard, daterad -52.

305499. HENNING HOUGAARD. Olja på pannå, Stadsgata, signerad Hougaard, daterad -52.

23 x 32 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 32 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 900