SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

305478. SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

Med 5 lådor, beslag i gulmetall. Längd 148, bredd 92, höjd 82 cm.

Repor samt solblekt bordsskiva.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 820