JACKA, textil/fjädrar, PelloBello, 2000-tal.

3054693. JACKA, textil/fjädrar, PelloBello, 2000-tal.

Rygglängd ca 65 cm, storlek L.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 578