BERT HÅGE HÄVERÖ. 4 st, Skärgårdsmotiv, grafiska blad, signerade och numrerade.

305463. BERT HÅGE HÄVERÖ. 4 st, Skärgårdsmotiv, grafiska blad, signerade och numrerade.

ca 39,5 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 39,5 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 009