Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Garnityrer & Set
COLLIER samt ARMBAND, silver, 1900-tal, vikt ca 50 gram.
305439. COLLIER samt ARMBAND, silver, 1900-tal, vikt ca 50 gram.
Längd ca 20 - 42,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 20 - 42,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
697