I grön och röd glasmassa.
Vissa etikettmärkta Reijmyre, R, 1810, Sweden.
1 st skål på hög fot.
1 st skål på fot.
1 st avlång vas.
2 st gröna vaser på fötter.
7 st selterglas.
Bruksslitage, 1 st grön vas på fot med nagg på mynning, ej genomgånget.
I grön och röd glasmassa.
1 st skål på hög fot.
1 st skål på fot.
1 st avlång vas.
2 st gröna vaser på fötter.
7 st selterglas.