SKÅP. 18/1900-tal.

305408. SKÅP. 18/1900-tal.

2 luckor med bakomliggande hyllor, 2 lådor ovanför. Senare bemålad. Bredd 107, djup 49, höjd 116 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
305408. SKÅP. 18/1900-tal.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 336