HALSBAND, RING och ÖRHÄNGEN, bärnsten, 1900-talets första hälft.

30537. HALSBAND, RING och ÖRHÄNGEN, bärnsten, 1900-talets första hälft.

Ring och örhängen silverinfattade. Halsbandets längd ca 67 cm.

Slitage, ringen troligen försminskad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 782