Skål på fot, gul, signerad, Diam: 18, Höjd: 15 cm
Skål på fot, brun, Diam: 21, Höjd: 9 cm
Skål, gul, Diam: 16,5, Höjd: 8 cm
Skål, röd, signerad, Diam: 12,5, Höjd: 6 cm
Vas, gul, Höjd: 9 cm
Gräddkanna, röd, signerad, Höjd: 5,5 cm
Skål, röd, signerad, Diam:7, Höjd: 5,5 cm.
Bruksslitage.
Vas, gul, Höjd: 9 cm
Bruksslitage.