ETT MAHOGNY STICK STATIV.

ETT MAHOGNY STICK STATIV.
3053461. ETT MAHOGNY STICK STATIV.

Med olika promenadkäppar mm, höjd på stativet 69cm.

Allmänt slitage, repor och märken på grund av användning och ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 367