BOKHYLLA, 1940-tal.

BOKHYLLA, 1940-tal.
3053218. BOKHYLLA, 1940-tal.

Bonat lövträ, längd ca. 100 cm, bredd 25,5 cm höjd 95,5 cm.

Bruksslitage. Liten fanerlagning i ena hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!
3053218. BOKHYLLA, 1940-tal.

Antal besök: 517