HARDY STRID. Akryl på duk.

HARDY STRID. Akryl på duk.
305260. HARDY STRID. Akryl på duk.

Tre målade fragment. Signerad och a tergo daterad 1976.
50x65 cm.

Bruksslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x65 cm.

Bruksslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 963