VÄGGTELEFON, metall. LM Ericsson, Sverige. 1900-talets första del.

305254. VÄGGTELEFON, metall. LM Ericsson, Sverige. 1900-talets första del.

Längd ca. 20 cm. Bredd ca. 21 cm, höjd 56 cm.
Svart.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Rost. Färgbortfall. Skador. Omlackerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart.

Antal besök: 1 004