GÖSTA WALLMARK. Komposition, olja på duk signerad.

305226. GÖSTA WALLMARK. Komposition, olja på duk signerad.

ca 49 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 49 x 54 cm.

Antal besök: 3 048