COLLIER, matt onyx, Ole Lynggaard, Danmark, lås 18 K guld, 2000-tal.

305221. COLLIER, matt onyx, Ole Lynggaard, Danmark, lås 18 K guld, 2000-tal.

Kulor av matt onyx
Längd 44 cm
Kulornas diameter ca 7 mm
Avtagbart lås 18 K guld, 3 gram
Original etui medföljer.

Etuiet har några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kulor av matt onyx
Längd 44 cm
Kulornas diameter ca 7 mm
Original etui medföljer.

Etuiet har några repor.

Antal besök: 3 079