SVEN MARKELIUS. Stolar, 6 st, "Orkesterstolen", formgiven för Helsingborgs konserthus, 1930-tal.

305215. SVEN MARKELIUS. Stolar, 6 st, "Orkesterstolen", formgiven för Helsingborgs konserthus, 1930-tal.

Björk.Stapelbara.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.Stapelbara.

Slitage.

Antal besök: 1 324