JETTE JÖRGENSEN. Konstglas, fullsignerad, 1990.

305206. JETTE JÖRGENSEN. Konstglas, fullsignerad, 1990.

Med slipad dekor med tall och granar. Botten signerad: Jette Jörgensen, ateljé -90, Sweden, sgs.
Diam: 19, Höjd: 21 cm.

Mindre slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam: 19, Höjd: 21 cm.

Mindre slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 479