RYAMATTA, geometrisk dekor i gult, lila och brunt, 140x97 cm, 1960-tal.

305203. RYAMATTA, geometrisk dekor i gult, lila och brunt, 140x97 cm, 1960-tal.

Dekor i olika nyanser av lila, rosa, gult, brunt och vit mot beige botten.

Slitage.
Fransar saknas.
Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Fransar saknas.
Smutsig.

Antal besök: 594