FICKUR, "Alpina" samt "Hamilton Watch & Co".

305201. FICKUR, "Alpina" samt "Hamilton Watch & Co".

Boett 48 och 58 mm i diameter.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Flertalet repor på boett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 952