LEKSAKSBILAR, 2 st, 1900-talets mitt.

305174. LEKSAKSBILAR, 2 st, 1900-talets mitt.

Modern Toys samt Micki.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modern Toys samt Micki.

Antal besök: 790