GULD 18k, 5 delar, tot vikt 3,4 gram samt BOETT Exacta 14k, vikt (exkl verk, inkl glas) 1,9 gram.

30516. GULD 18k, 5 delar, tot vikt 3,4 gram samt BOETT Exacta 14k, vikt (exkl verk, inkl glas) 1,9 gram.

18k guld bestående av: 2 st örhängen, ring samt 2 delar diverse.
Boett, Exacta 14k guld.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett, Exacta 14k guld.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 048